ONLINE
20 вересня
6 місяців

власник
бізнесу 3.0

Бізнес-навчання нового покоління
з одночасним втіленням змін в компанії

Зареєструватись
6 найважливіших місяців для твого бізнесу
6 найважливіших місяців для твого бізнесу
6 найважливіших місяців для твого бізнесу
6 найважливіших місяців для твого бізнесу
6 найважливіших місяців для твого бізнесу

«Власник бізнесу 3.0»

це 6-місячна освітньо-консалтингова програма, яка дозволить значно підняти результати та ефективність Вашого бізнесу

В рамках програми власник бізнесу та його команда навчаються і одночасно застосовують цілий ряд важливих інструментів в своїй компанії:

 • модель системного бізнесу та особистої ефективності власника

 • бізнес-модель та конкурентна стратегія

 • організаційна структура та бізнес-процеси

Пакети участі на програмі

CORE
 • 3 місяці навчання + 3 місяці у форматі WatchOnly
 • 12 модулів у системі навчання
 • 12 Online-зустрічей «Майстер-група» з Кирилом Куницьким
 • Підтримка консультанта з питань програми навчання (3 міс.)
Обрати CORE
PRO
 • 6 місяців навчання + 6 місяців у форматі WatchOnly
 • 12 модулів у системі навчання
 • 24 Online-зустрічі «Майстер-група» з Кирилом Куницьким
 • Підтримка консультанта з питань програми навчання (6 міс.)
 • Peer-to-peer (групові онлайн-зустрічі) з іншими учасниками програми з модерацією консультантів компанії “Бізнес-Конструктор” для вирішення бізнес-завдань
 • Майстер-класи для ТОП-менеджерів компанії
 • Майстермайнд сесії (експертні онлайн-зустрічі) у форматі вебінару, проходять на 4-6 міс. навчання:

  1. фінансове моделювання та юніт-економіка

  2. залучення інвестицій та підвищення капіталізації бізнесу

  3. партнерство та безпека

  4. автоматизація управління завданнями та проектами

  5. agile та SCRUM

  6. бренд-маркетинг

  7. CRM-системи та ключові показники управління продажами

  8. SMM та контент-маркетинг

  9. еvent-маркетинг, експертний маркетинг та community-маркетинг

  10. HR-маркетинг та бренд роботодавця

Обрати PRO

12 модулів програми «Власник бізнесу 3.0»

МОДУЛЬ 1
КОМПЛЕКСНА ДІАГНОСТИКА БІЗНЕСУ

Цей вступний модуль допоможе учасникам виявити проблематику, що існує в їхньому бізнесі, і сформувати план дій з її вирішення. Озброївшись цим планом, вони зможуть більш усвідомлено підходити до вивчення основного контенту програми та виконання практичних завдань.

Вступний модуль складається з 5 блоків, кожен із яких присвячений діагностиці поточного стану однієї з ключових функціональних зон бізнесу:

1) Бізнес-модель та конкурентна стратегія. Модель маркетингу та продажів.
2) Організаційна структура та бізнес-процеси.
3) Команда.
4) Фінанси.
5) Операційне управління та стратегічне планування.

МОДУЛЬ 2
ОСОБИСТА ЕФЕКТИВНІСТЬ ВЛАСНИКА І КРИЗИС-МЕНЕДЖМЕНТ

У цьому модулі вивчається модель системного бізнесу та життєві цикли компанії, розглядається роль власника бізнесу, основи ефективного управління персоналом, а також методика оцінки залученості та задоволеності персоналу.

Окремий блок навчання – особиста ефективність власника бізнесу, секрети тайм-менеджменту, роботи з особистим помічником тощо.

МОДУЛЬ 3
ПРОДУКТ, РИНОК І СТРАТЕГІЯ МАСШТАБУВАННЯ БІЗНЕСУ

У цьому модулі приділяється увага бізнес-моделі та її структурі, цільовим сегментам клієнтів, концепції ідеального продукту, аналізу конкурентів, стратегії та каналам просування на ринку.

МОДУЛЬ 4
ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА І ЦЕНТРИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Модуль присвячено принципам побудови ефективної структури компанії, логіці побудови структур типових функціональних зон (маркетингу, різних типів відділу продажів, клієнт-менеджменту, проектного менеджменту, управління фінансами, управління персоналом та ін.), різних видів організаційних структур, їх переваг та недоліків, а також інструментів візуалізації організаційних структур.

МОДУЛЬ 5
БІЗНЕС-ПРОЦЕСИ

У цьому модулі детально говоримо про принципи управління бізнес-процесами, про різні рівні опису бізнес-процесів, цілі опису процесів, детально розбираємо механіку створення візуальних моделей бізнес-процесів, робимо огляд різних інструментів моделювання бізнес-процесів.

МОДУЛЬ 6
УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ

У цьому модулі розбираються формула побудови сильної команди, ефективна модель лідерства, принципи побудови системи якісного підбору співробітників, логіка побудови програми адаптації персоналу, послідовність кроків систематизації HR-функції в компанії, основи побудови корпоративної культури. Також вивчається логіка побудови системи фінансової мотивації, розглядаються приклади розрахунку системи фінансової мотивації на різних посадах (виконавчий, фінансовий директор, менеджер з продажу, інтернет-маркетолог, рекрутер та інші).

МОДУЛЬ 7
СТРАТЕГІЯ ЗАЛУЧЕННЯ ТА УТРИМАННЯ КЛІЄНТІВ

Вивчаючи цей модуль програми, учасники вивчать ключові функції маркетингу, інструменти залучення клієнтів, підвищення їхньої лояльності та стимулювання продажів, розберуть типові посади та структуру відділу маркетингу.

МОДУЛЬ 8
ІНТЕРНЕТ-МАРКЕТИНГ І PERFORMANCЕ-МАРКЕТИНГ

В цьому блоці розглядаються цілі та завдання інтернет-маркетингу, принципи digital-стратегії, детально вивчається логіка побудови конверсійних воронок, канали залучення трафіку, ключові метрики та інструменти наскрізної аналітики.

МОДУЛЬ 9
УПРАВЛІННЯ ПРОДАЖУ В РІЗНИХ ГАЛУЗЯХ

Вивчаються задачі відділу продажів, а також його місце в організаційній структурі, типові структури різного виду відділів продажів, принципи підбору та адаптації менеджерів з продажу, формула успішних продажів, а також основи роботи з CRM-системою.

МОДУЛЬ 10
УПРАВЛІННЯ ФІНАНСАМИ, ФІНАНСОВЕ МОДЕЛЮВАННЯ
ТА ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ

Розглядаються основні помилки власників бізнесу в управлінні фінансами, функції фінансового менеджера, фінансового директора та головного бухгалтера, вивчаються ключові управлінські фінансові звіти (P&L, Cashflow, Баланс), прогноз руху коштів, розглядаються ключові аналітичні показники, а також основи фінансового моделювання та управління активами.

МОДУЛЬ 11
ОПЕРАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ І ПРОЕКТНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

Вивчається поділ ролей володіння бізнесом та операційного управління, роль операційного директора в компанії, особливості ритму регулярного менеджменту, у тому числі заходи з управління компанією, принципи розвитку керівників, особливості управління процесами та проектами на основі циклу Шухарта-Демінга, основи ефективного task- та project -менеджменту.

МОДУЛЬ 12
СТРАТЕГІЧНЕ ПЛАНУВАННЯ І УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ КОМПАНІЇ

У даному модулі увага приділена ритму стратегічного планування в компанії, підходам до стратегічного планування та правильної організації процесу стратегічного планування, оптимальному формату та порядку проведення стратегічних сесій у компанії, очікуваним результатам від стратегічних сесій.

Автор та головний експерт програми

Кирило Куницький

 • Засновник міжнародної освітньо-консалтингової компанії «Бізнес-Конструктор» та міжнародного клубу підприємців «HŌLDERS»
 • Практикуючий підприємець з 20-річним досвідом управління компаніями у сфері логістики, туризму, постачання промислового обладнання, роздрібної торгівлі, IT та дитячих ювелірних виробів
 • Автор YOUTUBE каналу «Бізнес-Конструктор»
 • Автор комплексної методології про систематизацію бізнесу та побудову міцних команд
ONLINE
20 вересня
6 місяців

Залиште заявку та

забронюйте місце на найвигідніших умовах!
Пакет участі
CORE
PRO
Натискаючи кнопку «Взяти участь», ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних згідно з Політикою конфіденційності. Політика повернення